پیک سهند

محل تبلیغ شما

خبر مهم

با درود بر دوستان عزيز و خوانندگان مجله پيك سهند بِنَا به مشكلات موجود در نمايندگي دوسلفدرف ، مجله پيك سهند إعلام ميدارم كه تمامي فعاليتهاي خود را در شهر دوسلفدرف المان به حالت تعليق در اورده و تا اطلاع ثانوي هيچ نوع فعاليتي درنمايندگي ان شهر انجام نمي گيرد، دوستان در صورت نياز با دفتر مركزي لندن تماس بگيرند. Info@peykesahand.com 00447778919630 با سپاس

آخرین شماره مجله

سوپر مارکت بابوری

آژانس هواپیمایی روشن سیر لندن

طراحی اپلیکیشن موبایل و وبسایت

www.thewebdesigns.net

20-8004-2222 44+

تبلیغات ویدیویی

ROUND WORLD PAGE

اخبار

آغاز تغییرات مدیریتی در مجموعه وزارت نفت + سند

35934-917594

35934-917594

لزوم اجرای قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان تغییرات متعدد در مجموعه وزارت نفت را کلید زد و نخستین نامه وزیر نفت در این خصوص، از ایجاد تغییر در هیئت مدیره شرکت ملی گاز ایران حکایت دارد.

 

 

 

 

قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان در جلسه علنی روز دوشنبه مورخ بیستم اردیبهشت ماه 95 مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ بیست و نهم اردیبهشت ماه به تأیید شورای نگهبان رسید. رئیس جمهوری نیز پس از تصویب این قانون، آنرا برای اجرا به تمامی وزارتخانه و نهادهای دولتی ابلاغ کرد.

وزارت نفت نیز پیرو ابلاغ این قانون، اجرای آنرا از شرکت ملی گاز ایران آغاز کرد و با ارسال نامه ای از سوی وزیر نفت به «عبدالحسین ثمری» عضو هیئت مدیره شرکت ملی گاز ایران، از اتمام عضویت وی در هیئت مدیره به دلیل ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان خبر داده شد.

پیگیری خبرنگارحاکی از این است که تغییرات متعددی در وزارت نفت در طی روزهای آینده با اجرای این قانون ایجاد خواهد شد.