پیک سهند

محل تبلیغ شما

آگهی استخدام

www.peykesahand.com

مجموعه هلدينگ سهند براي تأمين نيروي بخشهاي ذيل از بين واجدين شرايط استخدام ميكند ‎١- تعدادي بازارياب خانم / اقا ، وارد و كاردان در امور انلاين ماركتينگ ( از كشورهاي ايران . تركيه ) ‎٢- تعدادي خانم / اقا ، وارد و كاردان در امور طراحي و گرافيك ( از كشورهاي ايران .تركيه ) ‎٣- تعدادي خانم و اقا ، بعنوان مترجم مسلط به زبانهاي انگليسي . عربي . فارسي از ( كشورهاي ايران . تركيه ) ‎از واجدين شرايط درخواست ميشود رزومه كاري ﺧﻮﺩ را حداكثر تا تاريخ ٤ ماه جون به ادرس Marketing.nta@yahoo.com ‎ارسال نمايند ‎واحد جذب نيروي هلدينگ سهند دفتر تركيه

آخرین شماره مجله

سوپر مارکت بابوری

آژانس هواپیمایی بهشت شرق

طراحی اپلیکیشن موبایل و وبسایت

www.thewebdesigns.net

20-8004-2222 44+

تبلیغات ویدیویی

ROUND WORLD PAGE

اخبار

آغاز تغییرات مدیریتی در مجموعه وزارت نفت + سند

35934-917594

لزوم اجرای قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان تغییرات متعدد در مجموعه وزارت نفت را کلید زد و نخستین نامه وزیر نفت در این خصوص، از ایجاد تغییر در هیئت مدیره شرکت ملی گاز ایران حکایت دارد.

 

 

 

 

قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان در جلسه علنی روز دوشنبه مورخ بیستم اردیبهشت ماه 95 مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ بیست و نهم اردیبهشت ماه به تأیید شورای نگهبان رسید. رئیس جمهوری نیز پس از تصویب این قانون، آنرا برای اجرا به تمامی وزارتخانه و نهادهای دولتی ابلاغ کرد.

وزارت نفت نیز پیرو ابلاغ این قانون، اجرای آنرا از شرکت ملی گاز ایران آغاز کرد و با ارسال نامه ای از سوی وزیر نفت به «عبدالحسین ثمری» عضو هیئت مدیره شرکت ملی گاز ایران، از اتمام عضویت وی در هیئت مدیره به دلیل ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان خبر داده شد.

پیگیری خبرنگارحاکی از این است که تغییرات متعددی در وزارت نفت در طی روزهای آینده با اجرای این قانون ایجاد خواهد شد.