پیک سهند

محل تبلیغ شما

آگهی استخدام

www.peykesahand.com

مجموعه هلدينگ سهند براي تأمين نيروي بخشهاي ذيل از بين واجدين شرايط استخدام ميكند ‎١- تعدادي بازارياب خانم / اقا ، وارد و كاردان در امور انلاين ماركتينگ ( از كشورهاي ايران . تركيه ) ‎٢- تعدادي خانم / اقا ، وارد و كاردان در امور طراحي و گرافيك ( از كشورهاي ايران .تركيه ) ‎٣- تعدادي خانم و اقا ، بعنوان مترجم مسلط به زبانهاي انگليسي . عربي . فارسي از ( كشورهاي ايران . تركيه ) ‎از واجدين شرايط درخواست ميشود رزومه كاري ﺧﻮﺩ را حداكثر تا تاريخ ٤ ماه جون به ادرس Marketing.nta@yahoo.com ‎ارسال نمايند ‎واحد جذب نيروي هلدينگ سهند دفتر تركيه

آخرین شماره مجله

سوپر مارکت بابوری

آژانس هواپیمایی بهشت شرق

طراحی اپلیکیشن موبایل و وبسایت

www.thewebdesigns.net

20-8004-2222 44+

تبلیغات ویدیویی

ROUND WORLD PAGE

اخبار علمی و فناوری

آیفون 7 پرفروش ترین گوشی هوشمند در ایالات متحده، اروپا و چین شده است

مطابق با گزارش Kantar Worldpanel، با وجود اینکه آیفون 7 به نظر برخی یک گوشی تکراری و بدون نوآوری است، فروش جهانی گوشی هوشمند نشان می دهد که این نسل از آیفون عملکرد خوبی در بازار دارد و در واقع پرفروش ترین گوشی هوشمند در بازارهایی مانند ایالات متحده، اروپا، چین و غیره است.

نتایج این مطالعه نشان می دهد که سهم بازار پلتفرم iOS اپل در برخی از کشورها رشد داشته است. برای مثال سهم بازار اپل در ایالات متحده در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال گذشته با رشد 2.9 درصدی همراه بوده و از 39.1 درصد اکنون به 42 درصد رسیده است. این آمار در اروپا نیز افزایش داشته و سهم بازار سیستم عامل موبایلی اپل در این ناحیه از 20.3 درصد به 22.7 درصد رسیده است.

فروش آیفون 7 در چین نیز بسیار چشمگیر بوده است اما این فروش خوب تنها به مناطق شهری چین مربوط می شود. اما در سایر مناطق روستایی سهم بازار اپل به اندروید واگذار شده است و در حالت کلی اپل با کاهش 8.4 درصدی از سهم بازارش در چین رو به رو بوده است.

اپل و آیفون های این شرکت طی سال های گذشته یکی از سوژه های اصلی منتقدان حوزه فناوری بوده اند. این انتقادها در ماه های اخیر بسیار بیشتر شده است زیرا سه نسل از جدیدترین گوشی های هوشمند خود را با طراحی ظاهری بسیار یکسانی به بازار عرضه کرده است و این موضوع منجر شده که آیفون های اغلب از دیدگاه بسیاری از کاربران و منتقدان تکراری و خسته کننده نامیده شوند. در هر حال با وجود تمامی این گلایه ها، بسیاری از افراد هم چنان طرفدار پر و پا قرص محصولات اپل هستند به همین دلیل نتایج گزارشی که اخیار توسط شرکت Kantar منتشر شده است چندان تعجب برانگیز نیست.