پیک سهند

محل تبلیغ شما

آگهی استخدام

www.peykesahand.com

مجموعه هلدينگ سهند براي تأمين نيروي بخشهاي ذيل از بين واجدين شرايط استخدام ميكند ‎١- تعدادي بازارياب خانم / اقا ، وارد و كاردان در امور انلاين ماركتينگ ( از كشورهاي ايران . تركيه ) ‎٢- تعدادي خانم / اقا ، وارد و كاردان در امور طراحي و گرافيك ( از كشورهاي ايران .تركيه ) ‎٣- تعدادي خانم و اقا ، بعنوان مترجم مسلط به زبانهاي انگليسي . عربي . فارسي از ( كشورهاي ايران . تركيه ) ‎از واجدين شرايط درخواست ميشود رزومه كاري ﺧﻮﺩ را حداكثر تا تاريخ ٤ ماه جون به ادرس Marketing.nta@yahoo.com ‎ارسال نمايند ‎واحد جذب نيروي هلدينگ سهند دفتر تركيه

آخرین شماره مجله

سوپر مارکت بابوری

آژانس هواپیمایی بهشت شرق

طراحی اپلیکیشن موبایل و وبسایت

www.thewebdesigns.net

20-8004-2222 44+

تبلیغات ویدیویی

ROUND WORLD PAGE

اخبار علمی و فناوری

اکنون می توانید ویدیوهای پخش زنده اینستاگرام را در گوشی خود ذخیره کنید!!

این قابلیت ذخیره سازی پس از پایان یافتن مرحله پخش زنده ویدیویی میسر خواهد بود با این حال این ویدیوهای زنده هم چنان پس از پایان یافتن، از خود اپلیکیشن پاک خواهند شد.

استفاده از این قابلیت ذخیره سازی جدید بسیار ساده است، تنها کافی است که پس از اتمام پخش زنده روی دکمه Save در گوشه راست بالایی اپلیکیشن ضربه بزنید.

اینستاگرام تایید کرده که شما تنها می توانید خود ویدیو را ذخیره کنید اما کامنت ها، لایک ها و تعداد افرادی که ویدیو را مشاهده کرده اند، غیر قابل ذخیره سازی هستند.

این قابلیت جدید بخشی از نسخه 10.12 اینستاگرام است که در حال حاضر برای پلتفرم های اندروید و iOS عرضه شده است.

اینستاگرام در ماه نوامبر سال گذشته میلادی قابلیت جدید پخش زنده ویدیویی را در اختیار برخی کاربرانش قرار داد و این قابلیت به تدریج برای تمامی کاربران در سراسر کشورهای جهان عرضه شد. تا امروز افرادی که یک ویدیوی زنده را برای فالوورهای خود پخش می کردند نمی توانستند یک نسخه از آن را روی گوشی خود ذخیره کنند اما اینستاگرام اکنون این مشکل را برطرف کرده است. این شبکه اجتماعی اعلام کرده که کاربران از این پس می توانند ویدیوهای زنده خود را پس از پخش ذخیره سازی کنند.