پیک سهند

محل تبلیغ شما

خبر مهم

با درود بر دوستان عزيز و خوانندگان مجله پيك سهند بِنَا به مشكلات موجود در نمايندگي دوسلفدرف ، مجله پيك سهند إعلام ميدارم كه تمامي فعاليتهاي خود را در شهر دوسلفدرف المان به حالت تعليق در اورده و تا اطلاع ثانوي هيچ نوع فعاليتي درنمايندگي ان شهر انجام نمي گيرد، دوستان در صورت نياز با دفتر مركزي لندن تماس بگيرند. Info@peykesahand.com 00447778919630 با سپاس

آخرین شماره مجله

سوپر مارکت بابوری

آژانس هواپیمایی روشن سیر لندن

طراحی اپلیکیشن موبایل و وبسایت

www.thewebdesigns.net

20-8004-2222 44+

تبلیغات ویدیویی

ROUND WORLD PAGE

اخبار علمی و فناوری

اکنون می توانید ویدیوهای پخش زنده اینستاگرام را در گوشی خود ذخیره کنید!!

47f264e1-7aa3-4835-af17-7495cd0171ac

این قابلیت ذخیره سازی پس از پایان یافتن مرحله پخش زنده ویدیویی میسر خواهد بود با این حال این ویدیوهای زنده هم چنان پس از پایان یافتن، از خود اپلیکیشن پاک خواهند شد.

استفاده از این قابلیت ذخیره سازی جدید بسیار ساده است، تنها کافی است که پس از اتمام پخش زنده روی دکمه Save در گوشه راست بالایی اپلیکیشن ضربه بزنید.

اینستاگرام تایید کرده که شما تنها می توانید خود ویدیو را ذخیره کنید اما کامنت ها، لایک ها و تعداد افرادی که ویدیو را مشاهده کرده اند، غیر قابل ذخیره سازی هستند.

این قابلیت جدید بخشی از نسخه 10.12 اینستاگرام است که در حال حاضر برای پلتفرم های اندروید و iOS عرضه شده است.

اینستاگرام در ماه نوامبر سال گذشته میلادی قابلیت جدید پخش زنده ویدیویی را در اختیار برخی کاربرانش قرار داد و این قابلیت به تدریج برای تمامی کاربران در سراسر کشورهای جهان عرضه شد. تا امروز افرادی که یک ویدیوی زنده را برای فالوورهای خود پخش می کردند نمی توانستند یک نسخه از آن را روی گوشی خود ذخیره کنند اما اینستاگرام اکنون این مشکل را برطرف کرده است. این شبکه اجتماعی اعلام کرده که کاربران از این پس می توانند ویدیوهای زنده خود را پس از پخش ذخیره سازی کنند.